Czemu kiczowaty? Bo ma być o miłości...
Wierzycie w przeznaczenie? Że jeżeli dwoje ludzi jest sobie pisanych, to koniec końców i tak będą razem, choćby nie wiadomo co się działo...
Ten post równie dobrze mógłby zaczynać się tak:
Od pierwszego wejrzenia coś zaiskrzyło, ale oboje byli zbyt młodzi na poważne deklaracje i choć przez ten czas w związkach, to dopiero po sześciu latach dojrzeli do tego, żeby spróbować być razem...
Co się zmieniło przez te sześć lat?
Ona dorosła, bardzo się zmieniła. Życie przestało ją rozpieszczać. Poznała gorzki smak rozstania, bólu i samotności. Była na skraju załamania i sama musiała się pozbierać. To zmieniło jej charakter na dobre.
Na dobre? Jesteś pewna?
Tak. Nie...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz